Braccialini Çantalar

Share

İtalya gezimin bana kötü bir katkısı oldu; Braccialini çantalar. Hayatımda gördüğüm en güzel,şirin ve değişik çantalar bu markaya ait. Belki İstanbulda yaşayanlar, çok alışveriş yapanlar veya çanta tutkunları bana “Yok artık daha yeni mi duydun” diyebillirler. Benim pek çanta delisi bir insan olduğum söylenemez. Hele de bir çantaya sadece marka olduğu için 1.000-2.000 hatta 5.000 lira para ödeyenlerden hiç değilim açıkcası. 

Ancaaaak, gelelim braccialini marka çantalara. Evet yeni duydum 🙂 Bilinen marka çantalar kadar pahalı değil beğendiklerimin çoğu bana ucuz bile geldi.Yeni sezon pahalıydı sadece. Ancak el yapımı olması, malzeme kalitesi ve uğraşılan desen yada manzara! karşısında açıkcası çok daha yüksek bir fiyat bekliyordum. Beni şaşırttılar. Demek ki hakları olan parayı istiyorlar sadece abartmadan….

braccialini çantaların bir kaç tanesinin resmini yazımın içinde göreceksiniz. Ancak websitesini ziyaret ederseniz sadece çanta değil ayakkabı ve kask gibi çok güzel seçeneklerin de olduğunu göreceksiniz.

Share

2 thoughts on “Braccialini Çantalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir