BAHARIN CANLI RENKLERİ TIRNAKLARINIZDA

Share

Golden Rose, bütün kış yıpranan, sararan ve sağlıksız görünüme sahip tırnaklarınıza yepyeni ürünü Golden Rose No More Ridges&Yellow ile mineral bakımı yapıyor. Kolay kırılan, yumuşak tırnaklar için ürettiği Nail Growth ile tırnaklarınızı kökünden ucuna besleyerek kolay uzamalarını sağlıyor.

Cildiniz gibi tırnaklarınız da soğuk havadan yoğun şekilde etkilenir. Kırılmaya daha yatkınlaşır, sararır ve pürüzlenir. Golden Rose kışın soğuğundan etkilenen pürüzlü ve sararmış tırnaklar için No More Ridges & Yellow’u üretti. Golden Rose No More Ridges & Yellow, özel formülü ile tırnak yüzeyindeki çizgileri ve bozuklukları gideren bir bakım ürünüdür. İçeriğindeki mineral parçacıkları sayesinde tırnak yüzeyini düzleştirir, yumuşak ve pürüzsüz bir yapı oluşturur. Mat açık pembe rengiyle sararmaları gizler ve natürel düzgün bir görünüm sağlar.

Golden Rose Nail Growth ise tırnağınızın daha güçlü ve hızlı büyümesine katkıda bulunan güçlü ve zengin içeriğe sahip bir bakım ürünüdür. Tırnağınızın hem sağlıklı bir yapıya hem de yeteli keratine ihtiyacı vardır. Nail Growth keratin gelişimini destekleyen yosun özleri içerir. İçeriğindeki at kestanesi ve yosun otu özleri ile tırnağınızın yapılanması için gerekli bakımı sağlar. Nail Growth aynı zamanda tırnağınızı nemlendiren besleyen vitamin A, güçlü bir antioksidan olan vitamin E ve vitamin C içerir.

Golden Rose tırnak bakımı ürünleri ile sağlıklı ve estetik görünümlü tırnaklara ulaşmak artık çok kolay.
Oje Fiyatı: 3,50TL

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir