Elton John Biletleri Satışta!

Share

Dünya turnesi kapsamında 21 ülkede hayranlarıyla buluşacak olan ‘Sir’ Elton John’un Türkiye konserlerinin biletleri satışta…
‘Sir’ Elton John, 5 Temmuz Salı günü İstanbul’da ve 6 Temmuz Çarşamba günü Ankara’da vereceği konserlerle hayranlarına muhteşem bir gece yaşatacak. Bu çok özel konserin biletleri Biletix’den satışa çıktı.

Rolling Stone dergisi tarafından gelmiş geçmiş en iyi 50 müzik sanatçısından biri olarak gösterilen Sir Elton John, MAP İletişim’in organizasyonu ile 5 Temmuz Salı günü Maçka KüçükÇiftlik Parkı’nda İstanbullu müzikseverler ile buluşurken, Vokaliz’in organizasyonu ile 06 Temmuz 2011 Çarşamba günü Ankara Arena’da gerçekleşecek olan konser ile Başkent’de tarih yazacak.

Müziğin şövalyesi Elton John’un muhteşem konserini izlemek isteyenleri avantajlar bekliyor. Her iki şehirde sınırlı sayıda bulunan avantajlı biletleri 26 Nisan saat 24.00’e kadar alanlar, yüzde 10 indirimden faydalanabilecek.

İstanbul Konseri Bilet Fiyatları Ankara Konseri Bilet Fiyatları:
Club House – 565TL Platinum (Sahne Önü) – 500 TL
Kategori 1 – Oturmalı: 415TL Gold (Tribün) – 350 TL
Kategori 2 – Oturmalı: 365TL 1.Kategori – 200 TL
VIP ayakta – 315TL 2.Kategori – 150 TL
Ayakta – 140TL 3.Kategori – 100 TL
Ayakta – Tam 75 TL / Öğrenci 50 TL

Almak isteyenler için Biletix

Londra’daki İngiltere Kraliyet Müzik Akademisi’nden mezun olan ve henüz 15 yaşında kurduğu Bluesology grubuyla müzik kariyerine başlayan Elton John, 1970’lerden günümüze 450 milyondan fazla satılan albüm ve 40 milyondan fazla satılan single ile dünya çapında önemli bir hayran kitlesine sahip.

Elton John Disney yapımı The Lion King filmi için Tim Rice’le beslediği şarkılardan oluşan albümle Amerika’da bir numaraya otururken, filme de en iyi film müziği dalında Oscar kazandırdı. Yine, 90’lı yıllarda AIDS ile mücadele için oluşturduğu fon ve bu fona kaynak yaratmak için Bonnie Rait, Paul Young, KD Lang ve George Michael ile birlikte yer aldığı “Duets” albümü dünyada milyonlar sattı ve kendisine En İyi Erkek Pop Şarkıcı ödülü ile birlikte aynı zamanda ilk Grammy Müzik ödülünü de getirdi.

Ancak, sanatçının kariyeri boyunca asla unutulmayacak ve onun dünyanın her köşesindeki müziksever tarafından tanımasını sağlayacak en önemli çalışmasının çok sevdiği ve yakın olduğu Galler Prensesi Diana’nın ölümünden sonra 1997 yılında ona ithafen bestelediği “Candle in the Wind” single’ı olduğu söylenebilir. Dünya çapında 33 milyon adet satılan single, Elton John’un önemli ve kırılması zor bir rekora imza atmasını sağladı.

Elton John, müziğe katkıları ve AIDS başta olmak üzere birçok toplumsal konuda bilinç ve yardım projeleriyle gösterdiği çabalar için 1998 yılında Kraliçe Elizabeth’ten Şövalyelik, yani “Sir” unvanı aldı.

Almak isteyenler için Biletix

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir