Fırsat bu fırsat!

Share

Evden çıktığımız anda yaşadığımız şehirde ihtiyaçlarımız doğrultusunda binbir türlü şeyler yapıyoruz. Kuaföre gidiyoruz, yemek yiyoruz, bakım yaptırıyoruz ve alışveriş yapıyoruz. İhtiyaçlarımızı minimum masrafla yapabilmemiz için de bir takım fırsatlar yaratma çabasındayız.
Bu çabalarımızı bizim gibi yaşayıp bilen şehirfırsatı.com sitesinin sahipleri bunu düşünerek bize yaşadığımız şehirden fırsatlar sunuyorlar.

ŞehirFırsatı Nasıl Çalışır?
ŞehirFırsatı.com, sizlere her gün %50 ve daha fazlası indirimlerle şehrinizde kaçırmamanız gereken fırsatlar sunar. (Örneğin bir akşam yemeğini 60 TL yerine 30 TL, bir masaj hizmetini 100 TL yerine 50 TL ya da bir fitness hizmetini 80 TL yerine 40 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.). Her gün websitesinden duyurulan günün fırsatı sona ermeden, belirli bir sayıda kişinin o fırsattan yararlanmak istemesi gerekmektedir. (Örneğin 20 kişi) Eğer minimum katılımcı sayısına ulaşılırsa fırsat gerçekleşir ve ŞehirFırsatçılarına ŞehirFırsatı çekleri gönderilir. Böylelikle tek başınayken yakalayamayacağımız ŞehirFırsatı’nın sunduğu bu cazip fırsatlardan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığı anda diğer ŞehirFırsatçıları ile birlikte faydalanabiliriz.

1) Günün fırsatını yakalamak için anasayfada bulunan “Hemen AL” linkine tıklayın. Eğer minimum katılımcı sayısına ulaşılır ve fırsat gerçekleşirse ŞehirFırsatı çekine sahip olacaksınız.

2) Sadece yeterli sayıda kişi fırsatı yakalarsa, bu cazip tanıdıklarınızı gerçekleşeceğini unutmayın. Günün fırsatını yakalamak ve bu cazip tekliften faydalanmak için arkadaşlarınızı, akrabalarınızı, tandıklarınızı tanımadıklarınızı, kısacası herkesi ŞehirFırsatı’na davet edin.

3) Ancak yeterli sayıda kişi fırsattan yararlanmak isterse ödeme emriniz işleme konulur ve para hesabınızdan çekilir. Eğer gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşılamaz ise fırsat geçersiz olur ve bu durumda hesabınız hiçbir şekilde ücretlendirilmez. ŞehirFırsatı.com ŞehirFırsatı çeklerinizi ve çek kodunuzu sizlere e-mail ve SMS yolu ile ulaştıracaktır.

4) Kaçırdığınız fırsatlar için endişelenmenize hiç gerek yok. Her gün başka bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu cazip ve heyecan verici fırsatlardan anında haberdar olmak için mutlaka bültenimize kayıt olun!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir