Pembe Maske

Share

Pek bi meşhur oldu şu pembe maske… Sonunda denemeye karar verdim ve deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. İlk denememde bile farkı gözle görülürdü. Ancak şöyle bir sorun var bütün pembe maskeler aynı değil. Benim denediğimden internette göremedim mesela. Çok güvendiğim bir arkadaşımın profesyonel ellerine teslim ettim ben kendimi (Podiline). O yüzden ürünün sahte mi değil mi olduğu konusunda bir kararsızlığım yok. Ancak ürün tek kullanımda farkı gösterse de bir kutuyu bitirmek gerekiyor. 

Bir de pembe maskenin uygulama alanının sadece yüz ile sınırlı olmadığını göğüs toparlama, selülit giderme ve popo kaldırma gibi yöntemlere de destek olduğunu öğrendim. 1 paketin 6-7 kullanımı olduğunu (yüz için tabi) düşünürsek etkisinin çok güzel olacağını düşünüyorum.

Pembe maskenin faydalarını saymakla bitmiyor. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske, yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiri oluyor. Pembe maske, yüzde meydana gelen kırışıklıkları, sivilce ve sivilcelerin neden olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve selülit giderici vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürünü vardır. Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir. İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske, yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor. Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.

 

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir