Zayıflatan Diyet!

Share

Sıkıcı bıkıcı yorucu can sıkıcı diyetlerin hepsini denediniz ama hala aynı kiloda mısınız? O halde neden kendi diyetinizi kendiniz hazırlamıyorsunuz?

Sabah kibrit kutusu kadar beyaz peynir iki dilim kepek ekmeği sınırsız domates salatalık veren doktorunuzu üzmeden iki dilim tam buğday ekmeğinin arasına yarım yağlı kaşarı koyun yapın tostunuzu, yanına kesin domatesinizi mis gibi kahvaltı işte size.. Ertesi gün değişiklik yapın tropikal meyveli müsli yiyin yarım yağlı süt yada yoğurtla… Öbür gün meyveli yoğurt yiyin mesela… Kendi kendinize damak zevkinize uygun bir çok alternatif üretebilirsiniz… Az gelecek 1 saat sonra acıkacaksınız zaten bir tane meyve yiyin. O da kesmeyecek 1 saat sonra yine acıkacaksınız bu sefer salatalık havuç gibi sebze tüketin. Sonra zaten öğle yemeği vakti gelmiş olur zeytinyağlı sebze yemeği yiyin yoğurtlu yada limonlu nasıl seviyorsanız.. Aralarda meyve veya sebze yiyin onlardan zarar gelmez. Akşam da ızgara et, tavuk, balık yerseniz bol salatayla siz bu işi becerirsiniz bence 🙂

Sen doktor musun bize diyet veriyorsun diyenler olacaktır şöyle cevap vereyim kaç tane diyet var piyasada farkında mısınız? Hepsi aynı şeyi farklı yollarla söylüyor zaten..

Bir de unutmayın acı yemek, adaçayı içmek, bol bol su, karanfil çiğnemek kilo vermenizi hızlandırır…Diyorlar!

Hadi kolay gelsin

Share

5 thoughts on “Zayıflatan Diyet!

  1. Canım çok sağol… Bende yeni başladım bu diyete iyi gidiyor diye paylaşayım dedim 3 günde 1 kilo vermişim bile 🙂 Yazmak istediğin bir konu olursa sen de yazabilirsin.. Her zaman bekleriz :))

  2. eevt bu şekilde birazda yürüyüşle iyi kilo vermistim ramzan dolayısı ile birazı geri geldi bayram sonrasi aynen devam harika özgecimm birda yemek bolümüğ acalim buraya han, bugun ne pişirelim derken danisacak bir yerimiz olsun ne dersiniz:))

  3. canım teşekkürler 🙂 orda pek tarif yok burdan paylaşırız artık çok sevdim ben bu siteyi:)
    Asuman ablacım ben de ramazanda alırım diye önceden kilo verdim dengeledi iyi oldu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir