Alışverişin yeni tarzı: PRIVATE

Share

İnternet kullanımının iyice arttığı bir dönemdeyiz. Özellikle sosyal ağların bunda etkisi hayli fazla. Hiç bilgisayar kullanmamış veya internet kullanmamış kişiler bile artık internet kullanıyor. Bu da doğal olarak insanları internette daha fazla zaman geçirmeye yönlendiriyor.
Her işimizi internet üzerinden yapar olduk. Fatura ödeme, çeşitli bilgi sorgulama ve alışveriş… Özellikle alışverişin tavan yaptığı bu dönemde çeşitli internet siteleri bizlere özel indirimlerle çeşitli fırsatlar sunuyor. Günlük indirimler,anlık indirimler,özel çekler ve son dakika fırsatları ile internet alışverişi daha çekici hale getiriliyor.

Kadınlar için alışveriş kim inkar ederse etsin vazgeçilmez bir tutkudur… Gerçi biz kadınlar gezerek alışveriş yapmayı daha çok severiz ama evden dizi seyrederken ya da yemeğin altını kapatmadan alışveriş yapmak da ayrı bir zevk oldu. “Komşular alışverişte görsün” gibi atasözleri de geçmişte kalmış oldu böylece… Şimdi daha çok kim ne aldığımı görmesin gizli (Private) olsun diye çaba harcanır oldu.

Bu yüzden de internet alışverişi tercih edilir oldu.
Ben neden görmedim böyle siteler ya da hiç denemedim diyenler için birkaç önerim olacak. Resimlere tıkladığınızda sizi alışverişin gizli dünyasına götürecekler… İyi alışverişler…

Markafoni

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir