Avon Dünyası!

Share

Dünyadaki bir çok kadının tercihi olan Avon Kozmetik ürünleri, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla diğer markalardan farkını açıkça ortaya koyuyor.

Genç ve girişimci bir kitap satıcısı olan David H.McConnel kitaplarını satın alan bayanlara hediye amacıyla verdiği parfüm numunelerinin, kitaplarından daha çok ilgi çektiğini görmüş ve 1886 yılında New York’ta, sonradan AVON ismini alacak “The California Perfume Company” isimli şirketin temellerini atmıştır.

Merkezi New York’ta olan ve “Dünya Kadınlarının Kişisel Gereksinimlerini, Ürün İhtiyaçlarını ve Hizmet Beklentilerini En İyi Anlayan ve Karşılayan Şirket Olmak” vizyonuna sahip Avon, bugün dünyanın en büyük doğrudan satış kozmetik organizasyonudur. Yine Avon tüm dünyadaki kozmetik şirketleri arasında en büyük altıncı güzellik şirketidir.

“The Company For Women” “Kadınların Kadınlar için Çalıştığı Şirket” sloganını benimseyen Avon’da çalışan kadın sayısı dünyadaki bütün şirketlerden daha fazladır.

“Avon, tüm dünyada; 6 kıtada,100 ülkede, 6 milyonun üzerinde satış temsilcisi ile yıllık ortalama 10,7 milyar Amerikan Dolarının üzerinde satış gerçekleştirmektedir.”

Tüm dünyada milyonlarca kadın Avon ürünlerini kullanıyor ve Avon ürünlerinin değişmeyen kalitesine her gün şahit oluyor.

Siz de Avon’un eşsiz ürünlerine sahip olmak isterseniz Aşağıdaki linkten ayın broşürünü inceleyebilir ve bana mail atabilirsiniz.

A V O N – Yarına Merhaba.

Mail yolla!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir