DEFACTO’DAN KAÇIRILMAYACAK KAMPANYA!

Share

Defacto Eski Jeanleri 20 TL’ye Satın Alıyor!

Defacto’yla Jeanler Çıkıyor…
Herkes Defacto Rahatlığı ile tanışıyor…

Akdeniz modasının öncü firması Defacto, yeni kampanyasıyla Jean’e karşı duruşunu sergilemeye devam ediyor… “Eskiciii-n” adını taşıyan yeni kampanyası ile Defacto, 49 TL ve üzeri alışverişlerde, eski jeanleri 20 TL’ye sayarak, bir ilke imza atıyor.

Her sezon devrim gibi kampanyalarıyla dikkat çeken Defacto, şimdi de “Eskiciii-n” kampanyasıyla sizi eski jean’lerinizden kurtarıyor. 49 TL ve üzeri alışverişlerinizde eski jeaninizi 20 TL’ye sayan Defacto, herkese seçenekli alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Kaliteli ürün, farklı tasarım ve uygun fiyat politikasıyla adından sıkça söz ettiren DeFacto, kurulduğu günden bu yana jean pantolona karşı sergilediği tutumuyla da büyük beğeni topluyor. Jean çıkarma politikasını hazırladığı reklam ve kampanyalarla destekleyen Defacto, “Eskiciii-n” adını taşıyan yeni kampanyasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Akdeniz esintilerini Türk giyim tarzına taşıyan Defacto, kışa özel tasarladığı zengin ürünleri ve “Eskiciii-n” kampanyasıyla sizleri Defacto mağazalarına bekliyor.

DeFacto’nun Eskiciiii-n kampanyasından yararlanmak için, Beyoğlu, Forum İstanbul AVM, Şişli Halaskargazi, Metroport AVM ve Capacity AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 89 DeFacto mağazasına uğrayabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir