MOR NOKTA SERGİSİ!

Share

8 Mart Kadınlar Dünya Günü dolayısı ile tüm Mart ayını kadınlara adayan Anatolium, Rafet El Roman, Hadise, Mustafa Ceceli,Volkan Konak, Bülent Ersoy, Cem Yılmaz, İbrahim Tatlıses, Türkan Şoray ve Seda Sayan gibi birbirinden değerli sanatçılarının eşyalarını sergileyeceği “Mor Nokta” sergisinin ardından Emel Müftüoğlu’nun yöneteceği müzayede ile ünlülerin eşyalarını kadınlar yararına satışa çıkaracak.
Ünlülerin Eşyaları Sergide

Mor Nokta projesinin ilk aşamasında ünlülerin en sevdiği özel eşyaları Anatolium tarafından sergilenmek üzere talep edildi. Üç ay süren bir çalışmanın ardından 26 ünlü ismin özel eşyası toplanarak Bursa’ya getirildi. Mehmet Ali Erbil’in gözlüklerinden, Mustafa Ceceli’nin kravatına; Hadise’nin küpelerinden, Yusuf Güney’in T-shirt’üne kadar ünlülerin çok özel eşyalarının yer alacağı Mor Nokta sergisi 11-31 Mart tarihleri arasında Anatolium Alışveriş Merkezi’nde gezilebilecek.

Mor Nokta Müzayedesi’nde Bursalılar ile El Ele

“Kadına Karşı Şiddete Beraber Nokta Koyalım” diyerek yola çıkan ve yardımsever Bursa halkını da bu mesajı desteklemeye çağıran Anatolium, projenin ikinci aşamasında Mor Nokta Müzayedesi ile eşyaları satışa çıkaracak. Emel Müftüoğlu’nun yönetiminde gerçekleşecek olan müzayede sonunda elde edilecek gelir, Anatolium tarafından kadınlar yararına bağışlanacak.

Kadınlara karşı şiddetin giderek arttığı ülkemizde, kadınları güçlendirmek ve yeni bir hayata başlamalarını sağlamak adına Anatolium kolları sıvadı ve Bursalılar’ı da maddi ve manevi destekleri için yardıma çağırıyor.

Anatolium, düzenleyeceği sergi ve müzayede ile kadınların sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmayı hedeflerken, müzayede sonunda toplayacağı geliri somut yardıma dönüştürecek.

Düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyaları ile Bursa’ya değer katmaya devam eden Anatolium, Bursa’nın ilki olan Kadınlar Kulübü ile yıl boyunca etkinlik ve kampanyalarına devam edecek.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir